Sobota, 31 października 2020r. | Imieniny: Urbana, Saturnina, Krzysztofa
Pokaż menu

Projekt żłobka w Skrzyszowie

16 października, 2020
Projekt żłobka w Skrzyszowie

Projekt żłobka w Skrzyszowie

by
16 października 2020
Najnowsze informacje
No Comment

Trwają prace nad opracowaniem dokumentacji projektowo-kosztorysowej rozbudowy i przebudowy Szkoły Podstawowej nr 2 im. Piotra Skargi w Skrzyszowie na żłobek. Projekt zawierać będzie m. in.:
– sale dla 2 oddziałów dla łącznie 30 dzieci w wieku od roku do 2,5 roku życia,
– wózkownię,
– przewijalnię,
– pomieszczenie do karmienia dzieci,
– kuchnię z zapleczem,
– magazynki,
– szatnie dla personelu,
– klimatyzację
– oddzielne wejście z zewnątrz.
Ważnym elementem projektu jest dostosowanie budynku do potrzeb osób z niepełnosprawnościami poprzez zastosowanie windy. Projekt zostanie wykonany przez firmę INWESTPROJEKT, a koszt wykonania projektu to 58 000 zł. Termin wykonania umowy został określony do dnia 18 grudnia 2020 r. W oparciu o opracowaną dokumentację projektową gmina będzie się starała pozyskać dofinansowanie z rządowego programu Maluch+.
Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).