Czwartek, 28 stycznia 2021r. | Imieniny: Walerego, Radomira, Tomasza
Pokaż menu

Prawo pracy i prawa pracownika – o czym trzeba wiedzieć

05 grudnia, 2020
Prawo pracy i prawa pracownika – o czym trzeba wiedzieć

Prawo pracy i prawa pracownika – o czym trzeba wiedzieć

by
4 grudnia 2020
Najnowsze informacje
No Comment

W Polsce jest kilka rodzajów zatrudnienia, które mają różny charakter i konsekwencje. Jeżeli pracujemy na podstawie umowy zlecenie, to mamy inne prawa i obowiązki niż ktoś, kto ma umowę o pracę.
Jeżeli masz pytania i wątpliwości dotyczące różnych form zatrudnienia – nasz konsultant jest do Twojej dyspozycji! Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie realizuje projekt „Wróć z POWERem!”. Pomagamy młodym wracającym z zagranicy urządzić się na nowo w Polsce. Wyjaśniamy nie tylko zawiłości prawa pracy, oferujemy o wiele więcej!
Zadzwoń do naszego konsultanta i przekonaj się, jak możemy Ci pomóc!
500 573 931
Napisz do nas: powroty@wup-krakow.pl
Pracujemy on-line. Nie musisz nigdzie wychodzić ani jechać, żeby być uczestnikiem naszego projektu. Wszystko załatwisz w domu.
Projekt jest realizowany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).