Czwartek, 28 stycznia 2021r. | Imieniny: Walerego, Radomira, Tomasza

4 grudnia 2020
Najnowsze informacje
No Comment

W Polsce jest kilka rodzajów zatrudnienia, które mają różny charakter i konsekwencje. Jeżeli pracujemy na podstawie umowy zlecenie, to mamy inne prawa i obowiązki niż ktoś, kto ma umowę o pracę.
Jeżeli masz pytania i wątpliwości dotyczące różnych form zatrudnienia – nasz konsultant jest do Twojej dyspozycji! Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie realizuje projekt „Wróć z POWERem!”. Pomagamy młodym wracającym z zagranicy urządzić się na nowo w Polsce. Wyjaśniamy nie tylko zawiłości prawa pracy, oferujemy o wiele więcej!
Zadzwoń do naszego konsultanta i przekonaj się, jak możemy Ci pomóc!
500 573 931
Napisz do nas: powroty@wup-krakow.pl
Pracujemy on-line. Nie musisz nigdzie wychodzić ani jechać, żeby być uczestnikiem naszego projektu. Wszystko załatwisz w domu.
Projekt jest realizowany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.