Środa, 19 stycznia 2022r. | Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty

3 grudnia 2021
Najnowsze informacje
No Comment

Na terenie gminy Skrzyszów realizowane jest kolejne zadanie poświęcone powstaniu nowych nawierzchni asfaltowych. Działania takie wpływają na poprawę bezpieczeństwa i jakości życia mieszkańców. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie nawierzchni asfaltowych na drogach:

Część I zamówienia: Wykonanie nawierzchni asfaltowych w ramach funduszy sołeckich:
a) wykonanie nakładki asfaltowej przy drodze gminnej dz. nr: 461/21, 462/1, 461/16, 461/14, 430, 461/19, 461/20, 460/1 w Łękawicy o długości 322 mb
b) wykonanie nakładki asfaltowej przy drodze gminnej dz. nr: 455/1, 456/2, 457/2 w Łękawicy o długości 136 mb

Część II zamówienia: Wykonanie nawierzchni asfaltowej na drogach gminnych. Zakres prac obejmuje wykonanie:
a)poszerzenie drogi “Księża” w Ładnej na odcinku 80 mb,
b)wykonanie łat na drogach „Księża” oraz „Na Średzinach” na powierzchni 101,1 m2,
c)nawierzchni asfaltowej na drodze od remizy OSP w Ładnej o długości 250 mb,
d)nawierzchni asfaltowej drogi “Na Chwistka” w Pogórskiej Woli o długości 295 mb,
e)nawierzchni asfaltowej drogi “Na Zdeba” w Pogórskiej Woli o długości 90 mb,
f)nawierzchni asfaltowej drogi “Na Olszówkę” w Pogórskiej Woli o długości 255 mb,
g)nawierzchni asfaltowej drogi koło “Rybakówki” w Skrzyszowie o długości 250 mb,
h)nawierzchni asfaltowej drogi “Za Hitpolem” w Skrzyszowie o długości 75 mb,
i)nawierzchni asfaltowej drogi “Na Jutrzenkę” w Szynwałdzie o długości 200 mb,
j)nawierzchni asfaltowej drogi “Na Korzeń” w Szynwałdzie o długości 225 mb.

Część II zamówienia, ze względu na unieważnienie postępowania przetargowego, zostanie zrealizowana w przyszłym roku, po ogłoszeniu nowego przetargu.

Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.