Piłkarski raport ostatniej kolejki

Piłkarski raport ostatniej kolejki
Za nami kolejny weekend rozgrywek ligowych. W XI kolejce ligi okręgowej, LKS Ładna podejmowała na swoim boisku Zorzę Zaczarnie i zwyciężyła w pięknym stylu, rozgramiając przeciwników 6:1. Wyjazdowy mecz zakończony zwycięstwem 3:2 stoczył LUKS Skrzyszów z Ikarem Odporyszów. Również wyjazdowe spotkanie rozegrał LKS Szynwałd ulegając 0:1 Ciężkowiance Ciężkowice. W tabeli Skrzyszów utrzymuje 2 miejsce z 20 punktami, Szynwałd spadł na 4 (19 punktów), a Ładna awansowała na 11 (12 punktów).
W IX kolejce A klasy KS POGORIA Pogórska Wola podejmowała lidera tabeli LKS Zgłobice, który do tej pory nie przegrał żadnego spotkania. Tym razem lider musiał przełknąć gorycz porażki, gdyż POGORIA zwyciężyła 4:1. Utrzymała tym samym 3 miejsce w tabeli (20 punktów) i zmniejszyła dystans do 2 punktów do 1 miejsca.
W B klasie na własnym stadionie KS Łękawica podejmowała KS Tarnowiec przegrywając 2:5. Po ośmiu kolejkach zajmuje 8 miejsce z dorobkiem 7 punktów.
W nadchodzący weekend czekają nas następujące spotkania:
– LKS Ładna vs Tuchovia Tuchów – 10.10 o godz. 15:00
– KS Łękawica – PAUZA
– LKS Wierzchosławice-Ostrów vs KS POGORIA Pogórska Wola – 11.10 o godz. 11:00
– LUKS Skrzyszów vs Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska – 10.10 o godz. 15:00
– LKS Szynwałd vs Ikar Odporyszów – 10.10 o godz. 15:00