Czwartek, 21 października 2021r. | Imieniny: Urszuli, Hilarego, Jakuba
Pokaż menu

Pikniki ekologiczne-sprzątanie świata

13 października, 2021
Pikniki ekologiczne-sprzątanie świata

Pikniki ekologiczne-sprzątanie świata

by
13 października 2021
Najnowsze informacje
No Comment

Urząd Gminy w Skrzyszowie przy współpracy ze szkołami podstawowymi z terenu gminy Skrzyszów zorganizowali PIKNIKI EKOLOGICZNE pod hasłem SPRZĄTANIE ŚWIATA. W piknikach udział wzięli uczniowie klas 4-6, łącznie blisko 400 uczniów wraz z opiekunami. Uczniowie wyposażeni w worki i rękawiczki wyruszyli pod opieką nauczycieli, aby uporządkować wyznaczone miejsca na terenie gminy. Sprzątanie okazało się bardzo efektywne, uczniowie szybko napełnili worki i pozostawili w wyznaczonych miejscach do odbioru . Po wykonanej pracy na uczestników pikniku ekologicznego czekał grill. Piknik ekologiczny–sprzątanie świata był znakomitą lekcją ekologii, podczas której uczniowie przekonali się jak wielkie szkody wyrządzamy środowisku zaśmiecając je.
Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).