Środa, 23 czerwca 2021r. | Imieniny: Wandy, Zenona
Pokaż menu

Pierwsze punkty w Centralnej Lidze Juniorek U-15

06 maja, 2021
Pierwsze punkty w Centralnej Lidze Juniorek U-15

Pierwsze punkty w Centralnej Lidze Juniorek U-15

by
6 maja 2021
Najnowsze informacje, Sport
No Comment

W minionym tygodniu drużyna Dziewcząt U-15, która działa przy Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek w Skrzyszowie, zdobyła pierwsze punkty w Centralnej Lidze Juniorek. Mecz został rozegrany na boisku LUKS Skrzyszów a podejmowanymi przeciwniczkami była drużyna KSP Kielce. Nasze zawodniczki początkowo przegrywały już 0:2, jednak nie poddały się i pokazały charakter strzelając gola kontaktowego pod koniec pierwszej połowy (strzelcem gola Paulina Połeć). W drugiej połowie dziewczęta poszły za ciosem tworząc kilka sytuacji bramkowych i w ostatniej minucie meczu strzeliły upragnionego drugiego gola, który dał im remis 2:2 (strzelcem gola Gabriela Michałek). Gratulujemy świetnej postawie na boisku wszystkim zawodniczkom oraz trenerowi Mateuszowi Zbrożek.

źródło: www.gckib-skrzyszow.pl
Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).