Piątek, 19 kwietnia 2024r. | Imieniny: Adolfa, Tymona, Leona
Pokaż menu

„Odnowa i doposażenie budynku biblioteki w Szynwałdzie”.

24 kwietnia, 2020

„Odnowa i doposażenie budynku biblioteki w Szynwałdzie”.

„Odnowa i doposażenie budynku biblioteki w Szynwałdzie”.

by
24 kwietnia 2020
Najnowsze informacje
No Comment

Trwa realizacja projektu: „Odnowa i doposażenie budynku biblioteki w Szynwałdzie”, którego celem jest odnowa, modernizacja oraz doposażenie biblioteki w Szynwałdzie.
Projekt obejmuje następujące działania:
– odnowę elewacji części dolnej budynku (czyszczenie i malowanie)
– odnowę i zabezpieczenie części drewnianych,
– wymianę okien na otwieralne,
– zamontowanie rolet,
– zakup dwóch komputerów,
– zakup niektórych elementów sprzętu nagłośnieniowego
Obecnie trwają prace przy elewacji, która jest myta, czyszczona, odtłuszczana i malowana oraz prace polegające na odnowie i zabezpieczeniu części drewnianych budynku.
Całkowita wartość zadania szacowana jest na 50 354 zł, a przyznana kwota pomocy z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich to 31 815 zł.
Wniosek o przyznanie pomocy złożony został w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.
Termin realizacji projektu przewidziany jest na czerwiec 2020 roku. 

nowy logo

bb

 
Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).