Niedziela, 6 grudnia 2020r. | Imieniny: Mikołaja, Jaremy, Emiliana

23 października 2020
Najnowsze informacje
No Comment

Zakończone zostały prace związane z wykonaniem nawierzchni asfaltowych na drogach gminnych w Skrzyszowie i Szynwałdzie. W ramach zadania wykonana została nawierzchnia asfaltową na drodze gminnej nr G200586K – „Na Merkury Market” w Skrzyszowie o długości 300 mb i szerokości 5 mb oraz dokonana została modernizacja drogi transportu rolnego w miejscowości Szynwałd na dz. nr 2556 poprzez wykonanie nawierzchni asfaltowej o długości 600 mb i szerokości 3 mb. Zadanie było realizowane przez Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe S.A. z Dębicy. Koszt wykonania nawierzchni to 109 802,15 zł w Skrzyszowie i 113 430,60 zł w Szynwałdzie. Droga w Skrzyszowie została dofinansowana z Funduszu Sołeckiego, a w Szynwałdzie z Funduszów Odnowy Gruntów Rolnych.

Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.