Niedziela, 6 grudnia 2020r. | Imieniny: Mikołaja, Jaremy, Emiliana
Pokaż menu

Nowe nakładki asfaltowe na drogach gminnych

23 października, 2020
Nowe nakładki asfaltowe na drogach gminnych

Nowe nakładki asfaltowe na drogach gminnych

by
23 października 2020
Najnowsze informacje
No Comment

Zakończone zostały prace związane z wykonaniem nawierzchni asfaltowych na drogach gminnych w Skrzyszowie i Szynwałdzie. W ramach zadania wykonana została nawierzchnia asfaltową na drodze gminnej nr G200586K – „Na Merkury Market” w Skrzyszowie o długości 300 mb i szerokości 5 mb oraz dokonana została modernizacja drogi transportu rolnego w miejscowości Szynwałd na dz. nr 2556 poprzez wykonanie nawierzchni asfaltowej o długości 600 mb i szerokości 3 mb. Zadanie było realizowane przez Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe S.A. z Dębicy. Koszt wykonania nawierzchni to 109 802,15 zł w Skrzyszowie i 113 430,60 zł w Szynwałdzie. Droga w Skrzyszowie została dofinansowana z Funduszu Sołeckiego, a w Szynwałdzie z Funduszów Odnowy Gruntów Rolnych.
Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).