Sobota, 8 maja 2021r. | Imieniny: Stanislawa, Lizy, Wiktora

16 kwietnia 2021
Najnowsze informacje
No Comment

W celu udzielenia wsparcia rolnikom w zabezpieczaniu upraw przed dziką zwierzyną, Urząd Gminy w Skrzyszowie zakupił 12 elektryzatorów (pastuchów elektrycznych). W dniu 16.04.2021r. przekazano 7 sztuk elektryzatorów do koła łowieckiego ,,DZIK” i 5 sztuk do koła łowieckiego ,,Podgórskie”. Elektryzatory będą przekazywane nieodpłatnie rolnikom po wcześniejszym kontakcie z przedstawicielami kół łowieckich.

Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.