Sobota, 8 maja 2021r. | Imieniny: Stanislawa, Lizy, Wiktora
Pokaż menu

Nowe elektryzatory dla kół łowieckich

17 kwietnia, 2021
Nowe elektryzatory dla kół łowieckich

Nowe elektryzatory dla kół łowieckich

by
16 kwietnia 2021
Najnowsze informacje
No Comment

W celu udzielenia wsparcia rolnikom w zabezpieczaniu upraw przed dziką zwierzyną, Urząd Gminy w Skrzyszowie zakupił 12 elektryzatorów (pastuchów elektrycznych). W dniu 16.04.2021r. przekazano 7 sztuk elektryzatorów do koła łowieckiego ,,DZIK” i 5 sztuk do koła łowieckiego ,,Podgórskie”. Elektryzatory będą przekazywane nieodpłatnie rolnikom po wcześniejszym kontakcie z przedstawicielami kół łowieckich.
Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).