Sobota, 2 marca 2024r. | Imieniny: Heleny, Halszki, Pawla
Pokaż menu

Nowa trybuna w Szynwałdzie

06 maja, 2020

Nowa trybuna w Szynwałdzie

Nowa trybuna w Szynwałdzie

by
6 maja 2020
Najnowsze informacje, Sport
No Comment

W zeszłym roku LKS Szynwałd obchodził jubileusz 40-lecia istnienia klubu, po tym jak awansował z klasy A do klasy okręgowej. Z tej okazji, gmina zakupiła trybunę, która niedawno została zamontowana. Przedsięwzięcie to wiązało się z dużym nakładem pracy i zaangażowaniem wielu osób, począwszy od członków zarządu, zawodników, po pracowników gminnych, strażaków. Należało bowiem przygotować teren, usunąć stare ławki, wykonać fundamenty itp.
Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w pracach związanych z montażem. Dzięki nowej trybunie kibice będą mieli jeszcze większy komfort oglądania zmagań drużyn piłkarskich.

 
Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).