Środa, 17 kwietnia 2024r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta
Pokaż menu

(Nie)mundurowy Dzień Dziecka

29 maja, 2020
(Nie)mundurowy Dzień Dziecka

(Nie)mundurowy Dzień Dziecka

by
29 maja 2020
Najnowsze informacje
No Comment

W tym roku Mundurowy Dzień Dziecka w gminie Skrzyszów nie odbędzie się ze względu na zaistniałą sytuację epidemiczną. Dzieci nie będą mogły również odwiedzić Urzędu Gminy jak to było do tej pory, ale to nie znaczy, że wszystko stracone, gdyż… Samorząd Gminy Skrzyszów, dyrektorzy szkół i przedszkoli, przedstawiciele instytucji gminnych, strażacy, nauczyciele, służby mundurowe – WSZYSCY pragną złożyć dzieciom życzenia. Zdajemy sobie sprawę, że dzieci są zmęczone siedzeniem przed ekranami komputerów, w związku z czym, postanowiliśmy zachęcić je do aktywnego wypoczynku. Przygotowaliśmy specjalny film, który udostępnimy kilka minut po północy z niedzieli na poniedziałek, tj. z 31.05./1.06. Dodatkowo zorganizowany zostanie konkurs pn. „Nie(mundurowy) Dzień Dziecka”. Aby wziąć w nim udział, należy obejrzeć film, odpowiedzieć na pytanie i przesłać odpowiedź na adres mailowy: jaroslaw.ciochon@gcb-skrzyszow.pl.
Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni w drodze losowania. Odbędzie się ono na żywo 4 czerwca o godzinie 17.00, za pośrednictwem Tarnowskiej.tv (www.tarnowska.tv). Jednocześnie można będzie obejrzeć relację z tego wydarzenia na stronie Urzędu Gminy w Skrzyszowie (www.skrzyszow.pl).
Wśród nagród znajdą się:
– 10 voucherów do Parku Rozrywki Szara Sowa w Zawadzie (park linowy),
– 10 voucherów do parku trampolin FlyPark Tarnów,
– dmuchany zamek na własnym ogrodzie – 2 h,
– 3 x rolki,
– hulajnoga elektryczna.
Zapraszamy do udziału!

Dzień dziecka 2020 rokk

Karta zgłoszeniowa uczestnika RODO 

 
Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).