Środa, 17 lipca 2024r. | Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi
Pokaż menu

(Nie)mundurowy Dzień Dziecka – rozstrzygniecie konkursu już dzisiaj!

04 czerwca, 2020
(Nie)mundurowy Dzień Dziecka – rozstrzygniecie konkursu już dzisiaj!

(Nie)mundurowy Dzień Dziecka – rozstrzygniecie konkursu już dzisiaj!

by
4 czerwca 2020
Najnowsze informacje
No Comment

Przypominamy, że dzisiaj o godzinie 17.00 za pośrednictwem Tarnowskiej.tv (www.tarnowska.tv) odbędzie się losowanie nagród w konkursie (Nie)mundurowy Dzień Dziecka. Relację można będzie obejrzeć również na stronie internetowej Urzędu Gminy w Skrzyszowie (www.skrzyszow.pl). Osoby, do których trafią główne nagrody, wylosuje Wójt Gminy Skrzyszów Marcin Kiwior. Obejrzyjcie relację z losowania na żywo, gdyż dla wszystkich uczestników konkursu, przygotowana została niespodzianka. Odpowiedzi na pytanie konkursowe nadesłało łącznie aż 236 osób!
ZAPRASZAMY!
Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).