Sobota, 6 marca 2021r. | Imieniny: Rózy, Jordana, Agnieszki

16 stycznia 2021
COVID-19, Najnowsze informacje
No Comment

Urząd Gminy w Skrzyszowie informuje, że możliwe jest zapewnienie transportu  przez Gminę w celu zaszczepienia się przeciwko Covid – 19.

Transport taki jest przeznaczony tylko dla osób, które:

– posiadających aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę z w/w schorzeniami.
– mających trudności z dostępem do punktu szczepień (np. osoby starsze niemające możliwości samodzielnego dojazdu do punktu szczepień).

Wszelkie informacje oraz zapisy pod numerami telefonów:

14688-70-17 lub 14688-17-21.

Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.