Sobota, 6 marca 2021r. | Imieniny: Rózy, Jordana, Agnieszki
Pokaż menu

NARODOWY PROGRAM SZCZEPIEŃ PRZECIW COVID-19

17 stycznia, 2021
NARODOWY PROGRAM SZCZEPIEŃ PRZECIW COVID-19

NARODOWY PROGRAM SZCZEPIEŃ PRZECIW COVID-19

by
16 stycznia 2021
COVID-19, Najnowsze informacje
No Comment

Urząd Gminy w Skrzyszowie informuje, że możliwe jest zapewnienie transportu  przez Gminę w celu zaszczepienia się przeciwko Covid – 19.

Transport taki jest przeznaczony tylko dla osób, które:

– posiadających aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę z w/w schorzeniami.
– mających trudności z dostępem do punktu szczepień (np. osoby starsze niemające możliwości samodzielnego dojazdu do punktu szczepień).

Wszelkie informacje oraz zapisy pod numerami telefonów:

14688-70-17 lub 14688-17-21.
Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).