Sobota, 17 kwietnia 2021r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta
Pokaż menu

Nabór wniosków na premię

07 kwietnia, 2021
Nabór wniosków na premię

Nabór wniosków na premię

by
7 kwietnia 2021
Najnowsze informacje
No Comment

Szanowni Państwo,

informujemy, iż nabór wniosków na wsparcie w formie premii na rozpoczęcie działalności gospodarczej odbędzie się w dniach od 29 kwietnia do 13 maja br. Ogłoszenie o naborze wraz z wykazem niezbędnych dokumentów pojawi się na naszej stronie internetowej dwa tygodnie wcześniej. Ze względu na trudną sytuację epidemiczną konsultacja przygotowanych  dokumentów będzie możliwa w formie telefonicznej i mailowej po wcześniejszym, telefonicznym uzgodnieniu terminu i godziny.
Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).