Wtorek, 9 sierpnia 2022r. | Imieniny: Romana, Ryszarda, Edyty

28 czerwca 2022
Najnowsze informacje
No Comment

Ministerstwo Klimatu i Środowiska prowadzi nabór Kandydatów na członków drugiej kadencji Młodzieżowej Rady Klimatycznej – organu
doradczego Ministra Klimatu i Środowiska. Nabór Kandydatów upływa 30 czerwca 2022 r. W wyniku naboru do Rady powołane zostaną 32 osoby w wieku od 15 do 26 lat.

Szczegółowe informacje dotyczące procesu rekrutacji, w tym _Formularz zgłoszeniowy_, znajdują się na stronie internetowej ministerstwa:

Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.