Wtorek, 9 sierpnia 2022r. | Imieniny: Romana, Ryszarda, Edyty
Pokaż menu

Nabór do Młodzieżowej Rady Klimatycznej

28 czerwca, 2022
Nabór do Młodzieżowej Rady Klimatycznej

Nabór do Młodzieżowej Rady Klimatycznej

by
28 czerwca 2022
Najnowsze informacje
No Comment

Ministerstwo Klimatu i Środowiska prowadzi nabór Kandydatów na członków drugiej kadencji Młodzieżowej Rady Klimatycznej – organu
doradczego Ministra Klimatu i Środowiska. Nabór Kandydatów upływa 30 czerwca 2022 r. W wyniku naboru do Rady powołane zostaną 32 osoby w wieku od 15 do 26 lat.

Szczegółowe informacje dotyczące procesu rekrutacji, w tym _Formularz zgłoszeniowy_, znajdują się na stronie internetowej ministerstwa:
https://www.gov.pl/web/klimat/MRK.
Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).