Poniedziałek, 15 lipca 2024r. | Imieniny: Henryka, Wlodzimierza, Dawida
Pokaż menu

Możemy pomóc lokalnym przedsiębiorcom!

24 kwietnia, 2020

Możemy pomóc lokalnym przedsiębiorcom!

Możemy pomóc lokalnym przedsiębiorcom!

by
24 kwietnia 2020
COVID-19, Najnowsze informacje
No Comment

W związku z epidemią COVID-19, wielu przedsiębiorców, także tych z terenu naszej gminy znalazło się w trudnej sytuacji. Ludzie ci, dostarczając nam swoje usługi i produkty, dokładają wszelkich starań aby utrzymać zatrudnienie, a przy tym zapewnić bezpieczeństwo swoim pracownikom i klientom. Wielu z nich angażuje się w pomoc osobom starszym, ale również pracownikom służb zdrowia czy organizacjom, stowarzyszeniom szyjącym np. maseczki, kombinezony, fartuchy – tak potrzebne do walki z wirusem.
Prosimy zatem o wsparcie tych przedsiębiorstw aby uchronić je przed skutkami bankructwa, wynikającymi z zaistniałej sytuacji. MY jako mieszkańcy, możemy wspomóc lokalnych przedsiębiorców, zamawiając właśnie u nich towary czy usługi.
FIRMA Handlowa Exlibris Jerzy Kmieć, mająca swoją siedzibę w Pogórskiej Woli, zajmuje się sprzedażą książek, ale w tym ciężkim dla wszystkich czasie oferuje dodatkowy asortyment produktów, takich jak: rękawiczki, żele i płyny dezynfekujące do rąk oraz płyny do dezynfekcji różnych powierzchni. Zamówienia można składać droga mailową na adres: jkmiec@poczta.okay.pl lub telefonicznie: 14 6 747 509 oraz 502 021 972.
Oferta handlowaJeśli jesteś przedsiębiorcą i chcesz zostać umieszczony w lokalnej bazie, wyślij swoje dane na adres sekretariatu Urzędu Gminy Skrzyszów: sekretariat@ug.skrzyszow.pl lub zadzwoń pod numer telefonu: 14 6 88 70 00.
Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).