Środa, 19 stycznia 2022r. | Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Pokaż menu

Makerspace w Łękawicy

07 grudnia, 2021
Makerspace w Łękawicy

Makerspace w Łękawicy

by
6 grudnia 2021
Kultura, Najnowsze informacje
No Comment

Pracownia Makerspace w Łękawicy tętni życiem. W trakcie zajęć uczestnicy uczą się obsługi plotera laserowego oraz drukarki 3D. Poznają sposób działania programów służących do modelowania 3D oraz do tworzenia grafiki wektorowej. Dotychczas, uczestnikom warsztatów, udało się zaprojektować m.in. linijki z własnoręcznie narysowanymi robotami, imienne breloczki, zakładki do książki i etui na telefon. Wszystkie wycięte/wydrukowane przedmioty uczestnicy zabierają ze sobą do domu. W trakcie kolejnych warsztatów powstaną m.in. ozdoby świąteczne.
W zajęciach mogą wziąć udział wszystkie chętne osoby (od 7 roku życia). Mile widziane są dzieci, seniorzy, a także całe rodziny. Warsztaty odbywają się w bibliotece w Łękawicy, w czwartki. Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy: 14 674-42-34. Szczegóły: www.gckib-skrzyszow.pl.

„Makerspace sfinansowano ze środków Fundacji Orange”.

 
Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).