Czwartek, 28 stycznia 2021r. | Imieniny: Walerego, Radomira, Tomasza
Pokaż menu

Książka na telefon

02 grudnia, 2020
Książka na telefon

Książka na telefon

by
2 grudnia 2020
Najnowsze informacje
No Comment

Drodzy Czytelnicy!

Informujemy, że od 2 grudnia 2020 roku wszystkie biblioteki publiczne na terenie gminy Skrzyszów uruchamiają dodatkową, bezpłatną usługę „Książka na telefon”.

Jest to usługa skierowana wyłącznie do Czytelników mieszkających na terenie Gminy Skrzyszów.

Osoby, które ze względu na wiek, stan zdrowia, bądź inne, ważne powody, nie mają możliwości osobiście dotrzeć do biblioteki, mogą zamówić książki telefonicznie, a pracownicy Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek doręczą Państwu zamówione tytuły.  Termin i miejsce odbioru książek będzie ustalany indywidualnie z każdym z Czytelników.

Kontakt do bibliotek:

Biblioteka w Skrzyszowie: tel. 14 674-55-08

Biblioteka w Szynwałdzie:        14 674-23-46

Biblioteka w Łękawicy: tel.      14 674-42-34

Biblioteka w Pogórskiej Woli: 14 674-73-63
Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).