Czwartek, 23 maja 2024r. | Imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina
Pokaż menu

Konsultacje społeczne w sprawie DK nr 73 w Tarnowie

06 maja, 2020

Konsultacje społeczne w sprawie DK nr 73 w Tarnowie

Konsultacje społeczne w sprawie DK nr 73 w Tarnowie

by
6 maja 2020
Najnowsze informacje
No Comment

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych dot. wykonania dokumentacji projektowej do etapu Koncepcji Programowej dla zadania pn. „Przełożenie drogi krajowej nr 73 w Tarnowie umożliwiające połączenie autostrady A-4 (węzeł „Tarnów-Północ”) z drogą krajową nr 94 (węzeł „Lwowska”)” realizowanej na zlecenie krakowskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.
Z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w kraju związaną z dynamicznym rozprzestrzenianiem się choroby zakaźnej COVID-19 wywołanej przez koronawirus, konsultacje społeczne odbędą się w sposób elektroniczny w terminie od 07.05.2020 do 24.05.2020 r. Dokumentacja projektowa, opracowana przez biuro projektowe AYESA S.A. z siedzibą w Rudzie Śląskiej, zamieszczona będzie na stronie internetowej GDDKiA oraz na stronie Urzędu Miasta Tarnów z możliwością jej pobrania.
Wypełnione ankiety wyrażające opinie, uwagi i wnioski wobec przyjętych rozwiązań projektowych należy kierować drogą elektroniczną do Wykonawcy dokumentacji projektowej, tj. firmy AYESA S.A. na poniższe adresy mailowe do dnia 24.05.2020r.: dkozlik@ayesa.com i biuro@kdmprojekt.pl
W dniach 13.05.2020 i 20.05.2020 r. prowadzony będzie w godzinach 8.00 – 18.00 dyżur telefoniczny przez Wykonawcę dokumentacji projektowej pod numerem telefonu: 530 128 970.

Bez nazwy

 Projektowana trasa rozpoczyna się przy węźle „Tarnów Północ” na istniejącym rondzie w ciągu ul. Wilczej i biegnie w kierunku wschodnim na długości ok. 1,2 km. Na połączeniu z ul. Wilczą zmienia kierunek i biegnie na południe, omijając istniejące wysypisko śmieci od strony wschodniej. W dalszym przebiegu omija las Lipie od strony wschodniej. Dalej projektowana droga przebiega estakadą nad droga powiatową nr K 1371 i linią kolejową nr 91 oraz ul. H. Marusarz w Tarnowie. Następnie biegnie od strony zachodniej obok ogródków działkowych i kierując się na wschód omija projektowane centrum handlowe przy ul. Lwowskiej. Koniec włączono do istniejącego węzła drogowego „Lwowska” od strony zachodniej. Całkowita długość projektowanej drogi krajowej nr 73 wynosi 6,3 km.

Ulotka 1 DK73

Ulotka o zadaniu

Prezentacja_DK73 konsultacje

 

 
Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).