Czwartek, 21 października 2021r. | Imieniny: Urszuli, Hilarego, Jakuba

Konkurs plastyczny dla dzieci “Awantura o Skrzyszowską Maję”

15 września, 2021
Konkurs plastyczny dla dzieci “Awantura o Skrzyszowską Maję”

by
15 września 2021
Najnowsze informacje
No Comment

Zarząd Koła Pszczelarzy Skrzyszów na zaszczyt zaprosić wszystkie przedszkola z terenu Małopolski do udziału w konkursie plastycznym pod tytułem “Awantura o Skrzyszowską Maję”.

Celem Konkursu jest :

1. Rozpowszechnianie wśród dzieci wiedzy na temat roli pszczoły w środowisku naturalnym.
  2. Zwrócenie uwagi młodego pokolenia na zagrożenia wynikające z małej ilości pasiek oraz uprzemysłowienia rolnictwa.
  3. Zaprezentowanie sposobów ochrony przyrody będącej źródłem życia i pracy pszczoły.
  4. Inspiracja dzieci do poszerzenia wiedzy w zakresie działań, które wpływają na spadek liczebności zapylaczy, w szczególności pszczół.
  5. Zainteresowanie dzieci otaczającą ich przyrodą oraz utrwalanie wiedzy, iż od osobistej odpowiedzialności każdego człowieka zależy za stan środowiska
  6. Mobilizacja dzieci do działań twórczych i rozwijania talentów plastycznych.

Prace wraz z wypełnionym i podpisanym formularzem należy przesłać lub dostarczyć w terminie od 17 września 2021 do 15 października 2021 r.

Formularz zgłoszenia grupowego

Formularz zgłoszenia indywidualnego

Przedszkola zainteresowane wzięciem udziału w konkursie plastycznym prosimy o zapoznanie się Regulaminem Konkursu

Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.