Wtorek, 1 grudnia 2020r. | Imieniny: Natalii, Eligiusza, Edmunda

20 listopada, 2020

Uprzejmie informujemy, że Główny Urząd Statystyczny realizuje Konkurs na gminę o najwyższym odsetku spisanych gospodarstw rolnych w kanale samospisu w ramach działań promocyjnych na rzecz Powszechnego Spisu Rolnego.
Uczestnikami konkursu mogą być gminy na terenie, których znajdują się gospodarstwa rolne objęte Powszechnym Spisem Rolnym w 2020 r., a ich użytkownicy dokonają samospisu internetowego w okresie od 1 września do 30 listopada 2020 r.
Wszystkie informacje, w tym Regulamin oraz adresy na jakie należy wysłać zgłoszenie, dostępne są: www.spisrolny.gov.pl.
Koordynatorami konkursu na terenie województw są Urzędy Statystyczne. Udział w konkursie, to szansa na zdobycie cennych nagród. Są to:
– za zajęcie I miejsca w każdym z 16 województw – 5 komputerów all-in-one, 16 bezprzewodowych myszek, 16 dysków twardych, 16 głośników bluetooth JBL GO2, 16 pendrive 128GB;
– za zajęcie II miejsca w każdym z 16 województw – 3 komputery stacjonarne, 3 monitory, 4 tablety, 8 bezprzewodowych myszek, 8 dysków twardych, 8 głośników bluetooth JBL GO2, 8 pendrive 128GB;
– za zajęcie III miejsca w każdym z 16 województw – 2 komputery stacjonarne, 2 monitory, 3 tablety, 4 bezprzewodowe myszki, 4 dyski twarde, 4 głośniki bluetooth JBL GO2, 8 pendrive 128GB;
– za zajęcie IV miejsca w każdym z 16 województw – 7 tabletów, 2 bezprzewodowe myszki, 2 dyski twarde, 2 głośniki bluetooth JBL GO2;
– za zajęcie V miejsca w każdym z 16 województw – 6 tabletów, 1 bezprzewodowa myszka, 1 dysk twardy, 1 głośnik bluetooth JBL GO2.
Dodatkowo Komisje Konkursowe przyznają w każdym województwie po jednej nagrodzie specjalnej. Wyłonienie zwycięzców nastąpi do 15 grudnia 2020 r., a ich lista zostanie opublikowana na stronie www.spisrolny.gov.pl. Zatem zapraszamy serdecznie Państwa do udziału w Konkursie.
Regulamin Konkursu wraz z załącznikami

Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.