Poniedziałek, 15 lipca 2024r. | Imieniny: Henryka, Wlodzimierza, Dawida
Pokaż menu

Komunikat Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi

08 maja, 2020

Komunikat Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Komunikat Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Szanowni Państwo,
Beneficjenci oraz Wnioskodawcy pomocy przyznawanej z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich w poddziałaniu 19.2 z zakresu wsparcia przedsiębiorczości w formie premii na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub dotacji na rozwój firm istniejących – prosimy o zapoznanie się z komunikatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi w sprawie szczególnych instrumentów wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2:
Komunikat MRiRW – pobierz
Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).