Sobota, 24 października 2020r. | Imieniny: Rafala, Marcina, Antoniego

Najnowsze informacje, Policja Informuje
No Comment

Szanowni Państwo,
na terenie Tarnowa i powiatu tarnowskiego wzrosła liczba oszustw pod różnymi „legendami” na policjanta, wypadek drogowy, wyłudzenia kredytu w banku, ataku na nasze konta bankowe. Tarnowscy policjanci z niepokojem obserwują wzrost liczby tych przestępstw, których ofiarami padają ludzie starsi, a za swoje szczere intencje płacą utratą dorobku swojego życia.
Tarnowscy policjanci przypominają!
– Policja nigdy nie prosi o wpłacenie jakiejkolwiek sumy pieniędzy na wskazane konta bankowe,
– Policja nigdy nie żąda haseł i danych potrzebnych do logowań bankowych. Tego nikt nie może żądać!
– Każdą taką rozmowę należy jak najszybciej zakończyć rozłączając się!
– Nigdy też nie przekazujmy żadnych pieniędzy osobie nam nie znanej wskazanej w rozmowie telefonicznej.
Drogi Seniorze zanim przekażesz obcej osobie pieniądze, zachowaj spokój i sam sprawdź, czy takie zdarzenie miało miejsce. Zadzwoń do tej osoby lub jego rodziny i po prostu porozmawiaj.
Tarnowscy policjanci jeszcze raz apelują o ostrożność i rozwagę w kontaktach z nieznanymi osobami. O każdym takim przypadku należy powiadomić  swoich znajomych, rodzinę oraz Policję!
Zadzwoń do dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie tel. 47 831 1222

Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.