Czwartek, 21 października 2021r. | Imieniny: Urszuli, Hilarego, Jakuba

12 października 2021
Najnowsze informacje, Sport
No Comment

W minionym tygodniu drużyny z terenu gminy Skrzyszów odniosły komplet zwycięstw.

W klasie okręgowej na wyjeździe LKS Ładna pokonała Unię II Tarnów 5:3. Na własnym boisku LUKS Skrzyszów rozgromił Olimpię Wojnicz 10:0 a w wyjazdowym spotkaniu LKS Szynwałd wygrał 4:0 z Pogórzem Pleśna. Po 12 kolejkach Szynwałd zajmuje 4 miejsce z 22 pkt, Ładna jest na 5 z 19 pkt, a Skrzyszów na 12 miejscu z 14 punktami.

W A klasie KS Pogoria Pogórska Wola wygrała 3:1 na własnym boisku z Orłem Lisia Góra i zajmuje 4 miejsce z 18 punktami.

W B klasie na wyjeździe KS Łękawica zwyciężyła 4:2 z Alfą Siedliska. Aktualnie zajmuje 3 miejsce z 16 punktami.

W nadchodzącym tygodniu odbędą się następujące spotkania:

– LKS Ładna vs KS Rzepiennik Strzyżewski – 17 października, 15:30,
– KS Łękawica – PAUZA,
– Olszynka Ołpiny vs Pogoria Pogórska Wola – 16 października, 15:00,
– LKS Szynwałd vs Unia II Tarnów – 16 października, 15:30,
– Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska vs LUKS Skrzyszów – 17 października, 15:30.

Fot. Oliwia Buras, Alfa Siedliska vs KS Łękawica

Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.