Czwartek, 28 stycznia 2021r. | Imieniny: Walerego, Radomira, Tomasza
Pokaż menu

Kolejny zwycięski pojedynek drużyny dziewcząt LUKSu

03 grudnia, 2020
Kolejny zwycięski pojedynek drużyny dziewcząt LUKSu

Kolejny zwycięski pojedynek drużyny dziewcząt LUKSu

by
3 grudnia 2020
Najnowsze informacje
No Comment

Przygotowania do nowego sezonu, w którym drużyna dziewcząt z LUKS Skrzyszów będzie występować w Centralnej Lidze Juniorek U-15, prócz systematycznych treningów opierają się również na spotkaniach w formie meczów towarzyskich. W środę 02 grudnia dziewczęta pod wodzą trenera Mateusz Zbrożka odbyły spotkanie kontrolne z drużyną dziewcząt Beniaminka Krosno. Jest to klub z kilkuletnią tradycją w szkoleniu drużyn dziewczęcych a wśród swoich największych sukcesów można odnotować udział w finałach ogólnopolskiego turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Na boisku nasze dziewczęta rozegrały wspaniałe spotkanie i zwyciężyły 6:3. Gratulujemy zwycięstwa i życzymy kolejnych.
Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).