Czwartek, 18 lipca 2024r. | Imieniny: Erwina, Kamila, Szymona

9 czerwca 2020
Najnowsze informacje
No Comment

Gmina Skrzyszów pozyskała prawie 95 tys. zł na zakup komputerów do nauki zdalnej z programu Zdalna Szkoła+.
To już drugi (od czasu ogłoszenia na terenie Polski stanu zagrożenia epidemicznego) konkurs organizowany przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa, w którym Jednostki Samorządu Terytorialnego mogą uzyskać 100% dofinansowania na zakup sprzętu komputerowego, umożliwiającego realizację zdalnych lekcji, uczniom wykluczonym cyfrowo.

W chwili obecnej trwają procedury związane z zakupem w/w sprzętu.
Laptopy zakupione z programu „Zdalna Szkoła” już trafiły do uczniów.

Bez nazwy

Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.