Czwartek, 1 października 2020r. | Imieniny: Danuty, Remigiusza, Teresy

Najnowsze informacje
No Comment

Szanowni Państwo,
Wojewódzki Urząd w pracy w Krakowie założył grupę dyskusyjną na portalu społecznościowym Facebook pn. „Inspiracje dla lokalnych liderów z Małopolski”. Jeśli jesteś lokalnym liderem ta grupa jest właśnie dla Ciebie. Grupa oferuje wiele ciekawych informacji jak i również inspirujące pomysły. Zapraszamy do zapisania się do grupy pod linkiem: www.facebook.com/groups/lokalni.liderzy.malopolski

Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.