Czwartek, 1 października 2020r. | Imieniny: Danuty, Remigiusza, Teresy
Pokaż menu

Inspiracje dla lokalnych liderów z Małopolski

15 września, 2020
Inspiracje dla lokalnych liderów z Małopolski

Inspiracje dla lokalnych liderów z Małopolski

by
15 września 2020
Najnowsze informacje
No Comment

Szanowni Państwo,
Wojewódzki Urząd w pracy w Krakowie założył grupę dyskusyjną na portalu społecznościowym Facebook pn. „Inspiracje dla lokalnych liderów z Małopolski”. Jeśli jesteś lokalnym liderem ta grupa jest właśnie dla Ciebie. Grupa oferuje wiele ciekawych informacji jak i również inspirujące pomysły. Zapraszamy do zapisania się do grupy pod linkiem: www.facebook.com/groups/lokalni.liderzy.malopolski
Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).