Poniedziałek, 23 maja 2022r. | Imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina

Najnowsze informacje
No Comment

Szanowni Państwo,

do Urzędu Gminy w Skrzyszowie wpływają informacje dotyczące osoby podającej się za pracownika gminy, który zbiera zgody na wejście w teren firmy instalującej światłowody. Informujemy, że Urząd Gminy w Skrzyszowie nie kieruje swoich pracowników w celach zbierania zgód dla firm instalujących światłowody. Prosimy o zachowanie czujności oraz ewentualnej weryfikacji takiej informacji np. poprzez kontakt z urzędem.

Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.