Czwartek, 30 czerwca 2022r. | Imieniny: Emilii, Lucyny

21 czerwca 2022
Najnowsze informacje
No Comment

W najbliższą niedzielę (tj. 26 czerwca br.) zapraszamy wszystkich mieszkańców i sympatyków gminy Skrzyszów do udziału w rajdzie rowerowym. Zbiórka i zapisy od g. 14, przed Urzędem Gminy w Skrzyszowie. Start planowany jest na g. 15. Rajd zakończy się na boisku Orlik w Skrzyszowie, gdzie uczestnicy zaproszeni zostaną na poczęstunek kiełbaską z grilla.

REGULAMIN RAJDU ROWEROWEGO maj 2022

Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.