Wtorek, 1 grudnia 2020r. | Imieniny: Natalii, Eligiusza, Edmunda
Pokaż menu

DZIEŃ PRACOWNIKA SOCJALNEGO (21 LISTOPADA)

21 listopada, 2020
DZIEŃ PRACOWNIKA SOCJALNEGO (21 LISTOPADA)

DZIEŃ PRACOWNIKA SOCJALNEGO (21 LISTOPADA)

by
21 listopada 2020
Kultura, Najnowsze informacje
No Comment

W dniu dzisiejszym obchodzony jest Dzień Pracownika Socjalnego. Z tej okazji życzymy wszystkim Pracownikom Instytucji Pomocy Społecznej dużo zdrowia oraz wszelkiej pomyślności. Dziękujemy za Wasz trud, zaangażowanie i gotowość niesienia pomocy osobom potrzebującym. To dzięki Waszej pracy, ludzie otrzymują szansę na lepsze życie. Życzymy, aby Wasze działania były źródłem osobistej satysfakcji oraz szacunku i społecznego uznania.

„Dobroć serca jest tym, czym ciepło słońca: ona daje życie” (Henryk Sienkiewicz)
Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).