Sobota, 17 kwietnia 2021r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta

4 marca 2021
Najnowsze informacje
No Comment

W jaki sposób dodatkowo uprzyjemnić sobie Dzień Kobiet? Na przykład wygrać wartą kilkaset złotych kartę podarunkową na zakupy w sklepie kobiecej marki premium!

Taką propozycję przygotował z okazji święta kobiet serwis www.dyktanda.pl. Konkurs wyróżnia się także tym, że wymaga wykazania się wiedzą. Będą to bowiem (jak wskazuje nazwa portalu) zmagania ortograficzne, i to nie byle jakie! Treść dyktanda specjalnie na tę okazję przygotowała Pani Prezes Fundacji Języka Polskiego, dr Magdalena Wanot-Miśtura z Uniwersytetu Warszawskiego.

Dyktando będzie można rozwiązać online w Dzień Kobiet, czyli 8 marca 2021 r. między 19:00 a 20:00.

Warto spróbować swoich sił, bowiem na każdą z uczestniczek czeka nagroda gwarantowana.

Więcej szczegółów oraz link służący do zapisania się na Dyktando na Dzień Kobiet znajdziesz na stronie: dyktanda.pl/dyktanda/dyktando-na-dzien-kobiet. Trzymamy kciuki!

Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.