Poniedziałek, 23 maja 2022r. | Imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina

17 stycznia 2022
Najnowsze informacje
No Comment

Zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane podwyższeniem swoich kwalifikacji i skorzystaniem z dofinansowanych szkoleń. W ramach realizowanych projektów możliwe jest otrzymanie bonów, dofinansowujących wybrane kursy czy egzaminy. Dodatkowo wsparcia udzieli Doradca Zawodowy Wojewódzkiego Urzędu Pracy, doradzający na każdym etapie. Decyzja o przystąpieniu do projektu, to także okazja do uzupełnienia wykształcenia czy rozpoczęcia nauki nowych języków obcych.

Obecnie, bez względu na wykształcenie mogą rekrutować się do projektu “Kierunek Kariera” tylko osoby pracujące, powyżej 50 roku życia oraz osoby z niepełnosprawnościami posiadające stosowne orzeczenie. Pozostałe osoby mogą posiadać maksymalnie średnie wykształcenie. Wymogiem uczestnictwa jest także związek z Małopolską (zamieszkanie, praca lub nauka w województwie). Szczegóły dostępne na stronie: kierunek.pociagdokariery.pl

Osoby niepełnosprawne

Osoby w wieku pomiędzy 25 a 65 lat, z niepełnosprawnościami, związane z Małopolską, zapraszamy do kontaktu z rzecznikiem osób z niepełnosprawnościami w naszych projektach w celu  przygotowania indywidualnej oferty doradztwa i dofinansowania do szkoleń.

Osoby z niepełnosprawnościami są przyjmowane do projektu Kierunek Kariera / Kierunek Kariera Zawodowa nawet jeżeli nie są osobami pracującymi oraz niezależnie od posiadanego wykształcenia.

Kontakt do rzecznika osób z niepełnosprawnościami:

Ewa Półchłopek

e-mail: bon@wup-krakow.pl

W budynku (plac na Stawach 1) posiadamy udogodnienia dla osób niepełnosprawnych oraz doradców zawodowych posługujących się językiem migowym.

Zapraszamy do obejrzenia filmu na temat zmian jakie zaszły w życiu zawodowym jednej z uczestniczek naszych projektów.

Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.