Czwartek, 18 lipca 2024r. | Imieniny: Erwina, Kamila, Szymona

DESK Strefa Przedsiębiorcy – BEZPŁATNA przestrzeń biurowa w Tarnowie!

10 czerwca, 2020
DESK Strefa Przedsiębiorcy – BEZPŁATNA przestrzeń biurowa w Tarnowie!

Przez epidemię musisz zostać w domu i pracować mobilnie?
Ciężko znaleźć odrobinę przestrzeni gdzie możesz w ciszy i spokoju popracować?
Mamy miejsce idealne dla Ciebie!

DESK to zupełnie DARMOWE miejsce dla przedsiębiorców. Abyś mógł korzystać z naszej strefy należy zarejestrować się, a następnie zarezerwować dane miejsce poprzez stronę internetową, skrzynkę pocztową lub telefonicznie. Formularz rejestracyjny zawiera imię, nazwisko, nazwę firmy oraz jej NIP, a także numer telefonu i adres e-mail do kontaktu.
Możesz u nas spokojnie popracować, zorganizować spotkanie, warsztaty, szkolenie lub konferencje. Jesteśmy stworzeni zarówno dla dużych, jak i dla małych firm. Pomagamy również przedsiębiorcom, którzy pojawili się niedawno na rynku pracy.
Do Waszej dyspozycji mamy:
Sale konferencyjną – Wyposażona jest w rzutnik, ekran oraz 2 tablice magnetyczne.
Biuro spotkań indywidualnych – Idealne miejsce do przeprowadzenia np. rozmowy kwalifikacyjnej
Sale komputerową – Posiada 5 stanowisk komputerowych.
W Strefie Przedsiębiorcy DESK możesz skorzystać z darmowego WiFi, bezpłatnego druku, ksera i skanu. Jeżeli się zarejestrujesz, otrzymasz od nas super prezent w postaci przydatnych gadżetów firmowych. Specjalnie dla Was na czas epidemii przygotowaliśmy szczególne środki ostrożności, abyście mogli czuć się u nas bezpiecznie. Nasza siedziba mieści się w centrum Tarnowa, przy ulicy Wałowej 16.
Z darmowej strefy można korzystać od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 20.00. Zapraszamy do śledzenia nas w mediach społecznościowych. Odwiedź nas już dziś!
e-mail: strefaprzedsiebiorcy@gmail.com
www.desktarnow.pl
Fb: www.facebook.com/DESKWalowa16
Fb: www.facebook.com/FRRE.Tarnow/
IG: https://www.instagram.com/desk_tarnow/
Strefa przedsiębiorcy DESK prowadzona jest przez Fundację Regionalnego Rozwoju Edukacji.

Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.