Sobota, 2 marca 2024r. | Imieniny: Heleny, Halszki, Pawla
Pokaż menu

Budowa lub modernizacja dróg gminnych

30 września, 2022
Budowa lub modernizacja dróg gminnych

Budowa lub modernizacja dróg gminnych

by
30 września 2022
Najnowsze informacje
No Comment

Trwają prace związane z budową lub modernizacją istniejących dróg gminnych w gminie Skrzyszów. Zadanie jest dofinansowane z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, Edycja 2, w kwocie 5 308 392,64 zł. Jest to największa inwestycja drogowa realizowana przez gminę, która znacząco poprawi bezpieczeństwo oraz komfort jej mieszkańców. W wyniku realizacji tego zadania, powstanie lub zostanie zmodernizowanych ok. 19 km dróg gminnych.

Planowany termin zakończenia prac to grudzień bieżącego roku.
Informujemy, że w związku z realizacją wspomnianego zadania, mogą wystąpić utrudnienia w ruchu.
Za niedogodności przepraszamy.
Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).