Piątek, 19 kwietnia 2024r. | Imieniny: Adolfa, Tymona, Leona
Pokaż menu

Biura Małopolskiej Izby Rolniczej wznowiły działania statutowe

06 maja, 2020

Biura Małopolskiej Izby Rolniczej wznowiły działania statutowe

Biura Małopolskiej Izby Rolniczej wznowiły działania statutowe

Szanowni Państwo,
informujemy, że decyzją Zarządu Małopolskiej Izby Rolniczej od dnia 5 maja bieżącego roku biura Małopolskiej Izby Rolniczej wznowiły statutowe działania z zakresy świadczenia usług doradczych dla rolników. Wnioski o płatności obszarowe w kampanii 2020 wypełniane są przez Pracowników Izby na podstawie dokumentów dostarczanych przez rolników. Usługę wypełniania wniosków dla rolników świadczy:
Biuro MIR w Tarnowie
ul.Giełdowa 9
33-100 Tarnów
Tel: 14 621 00 64
Wszystkich zainteresowanych rolników prosimy o kontakt telefoniczny w celu uzyskania informacji o terminie wypełnienia wniosku.
Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).