Piątek, 7 października 2022r. | Imieniny: Marii, Marka, Mirelli

5 sierpnia 2022
Najnowsze informacje
No Comment

W dniu dzisiejszym nastąpiła awaria linii telefonicznej Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Skrzyszowie.

Kontakt pod numerem telefonu: 14 6 74 55 08 (biblioteka w Skrzyszowie).

Zapisy na wycieczkę w Beskid Niski, także odbywają się pod numerem telefonu: 14 674 55 08.

Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.