Środa, 17 lipca 2024r. | Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi
Pokaż menu

Animatorzy – zajęcia na Orlikach 2020

03 czerwca, 2020
Animatorzy – zajęcia na Orlikach 2020

Animatorzy – zajęcia na Orlikach 2020

by
3 czerwca 2020
Najnowsze informacje, Sport
No Comment

Gmina Skrzyszów zakwalifikowała się do projektu „Lokalny Animator Sportu” dla animatorów na boiskach ORLIK w Skrzyszowie, Szynwałdzie i Pogórskiej Woli.
Głównym celem projektu jest wspieranie rozwoju dzieci i młodzieży, poprzez zapewnienie im aktywności ruchowej, co wpływa na zwiększenie ich sprawności fizycznej oraz poprawę ogólnego stanu zdrowia.

Projekt zakłada stworzenie jak największej grupie dzieci i młodzieży możliwości uczestniczenia w systematycznych, atrakcyjnie zorganizowanych zajęciach sportowych, dzięki którym doskonalą oni również swoje zdolności motoryczne.
Dofinansowanie pracy animatorów środkami finansowymi przekazywanymi przez Ministerstwo Sportu będzie realizowane do 30 listopada 2020 roku. Operatorem Projektu jest Instytut Sportu – Państwowy Instytut Badawczy.
Jednocześnie informujemy, iż w związku z wystąpieniem pandemii COVID -19, w celu zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim osobom korzystającym z zajęć, animatorzy przestrzegać będą metodyki i organizacji zajęć, zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami i wytycznymi.
Zapraszamy wszystkich chętnych do korzystania z proponowanej przez animatorów atrakcyjnej oferty zajęć sportowo-rekreacyjnych.
Więcej informacji udzielą:
– Animator wiodący na boisku Orlik w Skrzyszowie: Mateusz Zbrożek, tel. 660 538 697
– Animator wiodący na boisku Orlik w Szynwałdzie: Zbigniew Labok, tel. 609 972 681
– Animator wiodący na boisku Orlik w Pogórskiej Woli: Wojciech Olszówka, tel. 506 353 406

Bez nazwy

 
Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).