Niedziela, 14 kwietnia 2024r. | Imieniny: Bereniki, Waleriana, Justyny
Pokaż menu

Akcja pn. „Maseczkowy zawrót głowy”

05 maja, 2020

Akcja pn. „Maseczkowy zawrót głowy”

Akcja pn. „Maseczkowy zawrót głowy”

by
5 maja 2020
Najnowsze informacje
No Comment

W ramach akcji pn. „Maseczkowy zawrót głowy”, której celem jest zachęcenie najmłodszych do noszenia maseczek, powstała bajka pt. „Anielka i Koliberek”. Jest to bajka sensoryczna, która uwrażliwia na piękno przyrody oraz oddziałuje na zmysły: wzroku, węchu, dotyku, pielęgnuje zmysł artystyczny. Ponadto uczy dzieci dbać o swoje zdrowie – co jest szczególnie ważne teraz, kiedy przyszło nam żyć w okresie epidemii. Bajka pokazuje, że warto być dobrym w stosunku do ludzi i zwierząt, że warto pomagać, gdyż dobro zawsze powraca.
Autorką bajki jest Katarzyna Macoń, a ilustracje do kolorowania wykonała Joanna Jagoda – obie panie są mieszkankami naszej gminy. 

Więcej informacji na profilu FB: Stowarzyszenie Podaruj dzieciom Promyk Słońca oraz na stronie www.pdps.pl

 Zachęcamy do przeczytania bajki: Bajka oraz do skorzystania z kolorowanek:

kol. 1., kol. 2., kol. 3., kol.4., kol.5., kol.6., kol.7., kol.8., kol.9., kol.10.

k10

 

 
Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).