Czwartek, 30 czerwca 2022r. | Imieniny: Emilii, Lucyny
Pokaż menu

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE Z EKODORADCĄ DLA BIZNESU Z MAŁOPOLSKIEGO CENTRUM PRZEDSIĘBIORCZOŚCI Z KRAKOWA

01 czerwca, 2022

Starostwo Powiatowe w Tarnowie informuję, że 14 czerwca 2022 r. o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Tarnowie przy ul. Narutowicza 38 odbędzie się spotkanie z Ekodoradcą dla biznesu z Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości z Krakowa.

Spotkanie przeznaczone jest dla przedsiębiorców z Powiatu Tarnowskiego.

Na spotkaniu poruszone zostaną istotne dla słuchaczy aspekty związane z wejściem w życie uchwały antysmogowej w Małopolsce, m.in. najważniejsze obowiązki, jakie nakłada ten akt prawny na prowadzących działalność gospodarczą oraz terminy wejścia w życie poszczególnych wymagań. Ponadto, zostaną zaprezentowane możliwości pozyskania środków finansowych na wymianę źródeł ciepła, typy inwestycji kwalifikujących się do ubiegania się o dofinansowywanie, firmy zostaną także poinstruowane, gdzie mogą uzyskać doradztwo energetyczne.

Serdecznie zapraszamy.
Gmina Rzepiennik Strzyżewski
Rzepiennik Strzyżewski leży w południowo-wschodniej części województwa małopolskiego w powiecie tarnowskim pomiędzy rzekami Ropą i Białą, w dolinie rzek Rzepianka (Rzepiennik) i Olszynka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).