Czwartek, 21 października 2021r. | Imieniny: Urszuli, Hilarego, Jakuba

Zapraszamy do udziału w Narodowym Spisie Powszechnym – został ostatni tydzień!

27 września, 2021

Nie czekaj do 30 września br. – na samospis internetowy lub na infolinii masz czas tylko do momentu, gdy skontaktuje się z Tobą rachmistrz!

Gmina Rzepiennik Strzyżewski
Rzepiennik Strzyżewski leży w południowo-wschodniej części województwa małopolskiego w powiecie tarnowskim pomiędzy rzekami Ropą i Białą, w dolinie rzek Rzepianka (Rzepiennik) i Olszynka.