Piątek, 22 września 2023r. | Imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima
Pokaż menu

Załatwianie spraw w Urzędzie Gminy

Prosimy w miarę możliwości o załatwianie spraw w formie elektronicznej (ePUAP) lub telefonicznie, a także ograniczenie lub odłożenie na późniejszy termin osobistych wizyt w urzędzie.

Przypominamy również o zachowaniu bezpiecznej odległości pomiędzy klientami urzędu podczas oczekiwania na załatwienie sprawy.

Osoby powracające z zagranicy

Mieszkańców gminy powracających z zagranicy prosimy o pozostanie w najbliższym czasie w domach, a w przypadku objawów choroby lub kontaktu z osobą zakażoną powiadomienie telefoniczne najbliższej stacji sanitarno – epidemiologicznej (tel. 14 621 70 97).

Na terenie Gminy Rzepiennik Strzyżewski do tej pory nie stwierdzono przypadków zakażeń KORONAWIRUSEM.
Gmina Rzepiennik Strzyżewski
Rzepiennik Strzyżewski leży w południowo-wschodniej części województwa małopolskiego w powiecie tarnowskim pomiędzy rzekami Ropą i Białą, w dolinie rzek Rzepianka (Rzepiennik) i Olszynka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).