Piątek, 22 września 2023r. | Imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima
Pokaż menu

Wielkie kino w małym kinie.

02 grudnia, 2019

Zima sprzyja miłośnikom wieczorno-mrocznych atrakcji. Zmierzch zapada już ok 16-tej. Jeśli jesteś fanem dobrego kina, koniecznie sprawdź repertuar „Kina za Rogiem” w Olszynach.

Oprócz planowych seansów widz ma możliwość dodatkowej projekcji na życzenie. Na stronie  www.kinozarogiem.pl można zapoznać się z aktualną filmoteką by następnie zgłosić obsłudze kina propozycje tytułów, które chciało by się obejrzeć.

Repertuar Kina za Rogiem

Szczegóły: https://gckrzepiennik.pl/kino/
Gmina Rzepiennik Strzyżewski
Rzepiennik Strzyżewski leży w południowo-wschodniej części województwa małopolskiego w powiecie tarnowskim pomiędzy rzekami Ropą i Białą, w dolinie rzek Rzepianka (Rzepiennik) i Olszynka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).