Sobota, 24 października 2020r. | Imieniny: Rafala, Marcina, Antoniego

WAŻNA INFORMACJA DLA PETENTÓW NADLEŚNICTWA GROMNIK

15 października, 2020
Rzepiennik Strzyżewski. Centrum / Jerzy Opioła - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0 Rzepiennik Strzyżewski. Centrum / Jerzy Opioła - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0

W związku z panującą pandemią koronawirusa Nadleśnictwo Gromnik informuje o podjętych działaniach zapobiegawczych w związku z obsługą właścicieli lasów niestanowiących własności Skarbu Państwa:
Specjaliści ds. lasów niepaństwowych wszelkie wnioski rozpatrują po uzgodnieniu telefonicznym:
Bogusław Truchan gminy: Ciężkowice, Rzepiennik Strzyżewski
tel. 606 445 671

Uprzejmie prosimy wszystkich interesantów o zdalne załatwianie spraw za pomocą poczty elektronicznej (gromnik@krakow.lasy.gov.pl) lub
kontakt telefoniczny 14 651 50 81.

W przypadku konieczności załatwienia sprawy osobiście dostosowania się do poniższych wytycznych:

1. Nosić osłonę nosa i ust.
  2. Zachować bezpieczną odległość od innych osób przebywających w obiekcie (minimum 2 metry).
  3. Ograniczyć do niezbędnego minimum czas pobytu w obiekcie.
  4. Ograniczyć rozmowy (w tym także używanie telefonów komórkowych) w trakcie przebywania w obiekcie.
  5. Stosować się do zaleceń obowiązujących w obiekcie (dezynfekcja rąk dostępnymi środkami).

Wszelkich niezbędnych informacji udziela sekretariat Nadleśnictwa.
    Przepraszamy za powstałe niedogodności, ale są one podyktowane wspólnym dbaniem o bezpieczeństwo i zdrowie nas wszystkich w świetle obecnie panującej w kraju sytuacji.

Gmina Rzepiennik Strzyżewski
Rzepiennik Strzyżewski leży w południowo-wschodniej części województwa małopolskiego w powiecie tarnowskim pomiędzy rzekami Ropą i Białą, w dolinie rzek Rzepianka (Rzepiennik) i Olszynka.