Czwartek, 23 maja 2024r. | Imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina
Pokaż menu

UWAGA!!! APEL DO SENIORÓW

Tarnowscy policjanci ponawiają apel do seniorów, aby nie wpuszczali do swoim domów, ani mieszkań nieznajomych.

Złodzieje i oszuści wykorzystają każdą ewentualność, aby osiągnąć zysk. Wykorzystają wszelkie sposoby, by wejść do mieszkania lub namówić do przekazania gotówki, a łatwowierni seniorzy, wyczuleni na krzywdę drugiego człowieka, oddają niejednokrotnie oszczędności swojego życia.

Zatem porozmawiajmy ze swoimi dziadkami czy babciami i poinformujmy o takich kradzieżach i oszustwach metodą na policjanta, czy też wnuczka. Uczulmy naszych seniorów, by nie dali się zmanipulować i nie oddawali swoich oszczędności złodziejom i oszustom.
Gmina Rzepiennik Strzyżewski
Rzepiennik Strzyżewski leży w południowo-wschodniej części województwa małopolskiego w powiecie tarnowskim pomiędzy rzekami Ropą i Białą, w dolinie rzek Rzepianka (Rzepiennik) i Olszynka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).