Środa, 27 września 2023r. | Imieniny: Wincentego, Mirabeli, Justyny
Pokaż menu

Utrudnienia na drogach dot. m. Olszyny

Powiatowy Zarząd Dróg w Tarnowie z siedzibą w Zgłobicach informuje, że w dniach od 29 maja 2023 r. (poniedziałek) od godz. 7:00 zostanie zamknięty most położony w ciągu drogi powiatowej nr 1387K w m. Olszyny, gm. Rzepiennik Strzyżewski (przy wjeździe do Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II). Powodem zamknięcia są pilne prace remontowe. Na czas zamknięcia wyznacza się objazd drogami powiatowymi nr 1388K przez m. Jodłówka Tuchowska do m. Rzepiennik Biskupi, dalej drogą wojewódzką nr 980 do m. Rzepiennik Suchy a następnie droga powiatową 1403K do ni. Olszyny. Przewidywany termin przywrócenia ruchu na moście – 2 czerwca 2023 r. (piątek) w godzinach popołudniowych.

Za utrudnienia przepraszamy.
Gmina Rzepiennik Strzyżewski
Rzepiennik Strzyżewski leży w południowo-wschodniej części województwa małopolskiego w powiecie tarnowskim pomiędzy rzekami Ropą i Białą, w dolinie rzek Rzepianka (Rzepiennik) i Olszynka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).