Czwartek, 30 czerwca 2022r. | Imieniny: Emilii, Lucyny
Pokaż menu

Spotkanie z Przemysławem Kossakowskim

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0
Narodowy program Rozwoju Czytelnictwa 2.0  Spotkanie z dziennikarzem, podrużnikiem, autorem książki " Na granicy zmysłów" oraz twórcą cyklu programów "Kossakowski. Szósty zmysł", "Inicjacja", "Wtajemniczenie", " Down The Road".  24 maja 2022 roku o godzinie 19.00 w Sali Widowiskowej w rzepienniku Strzyżewskim. Logotypy: Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0. Ministerstwo Kultury i dziedzictwa Narodowego. Narodowe Centrum Kultury. Gminne Centrum Kultury, czytelnictwa i promocji Gminy Rzepiennik Strzyżewski.
Gmina Rzepiennik Strzyżewski
Rzepiennik Strzyżewski leży w południowo-wschodniej części województwa małopolskiego w powiecie tarnowskim pomiędzy rzekami Ropą i Białą, w dolinie rzek Rzepianka (Rzepiennik) i Olszynka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).