Czwartek, 30 czerwca 2022r. | Imieniny: Emilii, Lucyny

Sposób zgłaszania i sposoby szacowania szkód łowieckich – spotkanie z przedstawicielami Zarządów Okręgowych Polskiego Związku Łowieckiego.

06 czerwca, 2022
Szkody Łowieckie
Małopolska Izba Rolnicza zaprasza rolników na spotkanie z przedstawicielami Zarządów Okręgowych Polskiego Związku Łowieckiego w Nowym Sączu i Tarnowie oraz kół łowieckich na terenie naszej gminy.  Tematem spotkania będą: sposób zgłaszania i sposoby szacowania szkód łowieckich.   Spotkanie odbędzie się na Sali Widowiskowej Gminnego Centrum Kultury, Czytelnictwa i Promocji w Rzepienniku Strzyżewskim w dniu 08.06.2022 r.  Rozpoczęcie spotkania zaplanowane zostało na godz: 9:00

Gmina Rzepiennik Strzyżewski
Rzepiennik Strzyżewski leży w południowo-wschodniej części województwa małopolskiego w powiecie tarnowskim pomiędzy rzekami Ropą i Białą, w dolinie rzek Rzepianka (Rzepiennik) i Olszynka.