Sobota, 17 kwietnia 2021r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta

Salubris prosi by pacjenci nie przychodzili z dużym wyprzedzeniem

Rzepiennik Strzyżewski. Centrum / Jerzy Opioła - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0 Rzepiennik Strzyżewski. Centrum / Jerzy Opioła - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0

W związku z zagrożeniem koronawirusem władze ośrodka zdrowia SALUBRIS w Rzepienniku Strzyżewskim proszą, by pacjenci umówieni na wizytę na konkretną godzinę, nie przychodzili z dużym wyprzedzeniem. Tak by ograniczyć styczność z innymi pacjentami.

.pf-button.pf-button-excerpt { display: none; }

Gmina Rzepiennik Strzyżewski
Rzepiennik Strzyżewski leży w południowo-wschodniej części województwa małopolskiego w powiecie tarnowskim pomiędzy rzekami Ropą i Białą, w dolinie rzek Rzepianka (Rzepiennik) i Olszynka.