Środa, 23 czerwca 2021r. | Imieniny: Wandy, Zenona

Publiczny nieograniczony przetarg ustny (licytacja) nieruchomości Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa

28 kwietnia, 2021
Rzepiennik Strzyżewski. Centrum / Jerzy Opioła - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0 Rzepiennik Strzyżewski. Centrum / Jerzy Opioła - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0

Szczegóły w załączniku.

Załączniki:

Gmina Rzepiennik Strzyżewski
Rzepiennik Strzyżewski leży w południowo-wschodniej części województwa małopolskiego w powiecie tarnowskim pomiędzy rzekami Ropą i Białą, w dolinie rzek Rzepianka (Rzepiennik) i Olszynka.