Środa, 19 stycznia 2022r. | Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Pokaż menu

Prosimy o oddanie głosu na projekt „Juzyna w Zapiecku”

01 grudnia, 2021

Prosimy o oddanie głosu na projekt „Juzyna w Zapiecku” biorący udział w konkursie na najciekawszą inicjatywę Programu Małopolska Lokalnie. Jest to inicjatywa młodzieży z naszej gminy i zdecydowanie zasługuje na to żeby ją docenić.

Głos można oddać na stronie: https://malopolskalokalnie.pl/juzyna-w-zapiecku/?fbclid=IwAR0LQxwRC-7bwtmlEuCPLAeY0llLPo3280fBCPKUey9yCFRUQ1aKzTHJJFI

poprzez kliknięcie klawisza „oddaj swój głos” na niebieskiej belce u dołu strony i potwierdzeniu wiadomości, którą otrzymamy na podany przez siebie e-mail.

Głos można oddać raz dziennie do 6 grudnia.

Zachęcamy do codziennego głosowania 😉
Gmina Rzepiennik Strzyżewski
Rzepiennik Strzyżewski leży w południowo-wschodniej części województwa małopolskiego w powiecie tarnowskim pomiędzy rzekami Ropą i Białą, w dolinie rzek Rzepianka (Rzepiennik) i Olszynka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).